ARES FC4-U-kujuline nurgadiivan

Mudel: ARES FC4-Unurk, KT AR-M
Saadavus: Tellimisel 4-9 nädalat.
2 951.00€

Võimalikud valikud

VALI KANGAS SIIT: RAV G1

Ares mooduldiivan on diivanite aegumatu klassika. Kui soovid kujundada endale sellise diivani nagu hing ihkab siis Ares mooduldiivan on oma lihtsa ja klassikalise välimusega just sinule loodud! Aresel on lõputu arv võimalusi – nurgadiivan, diivanite-tugitoolide komplekt, U-kujuline diivan – ole oma kodu sisekujundaja.

Arese karkass on valmistatud kvaliteetsest täispuidust ja kasevineerist.

Istmepadjad on täidetud erineva pehmuastmega porolooniga ning seljapatjade sisu on võimalik valida mitme erineva valiku vahel.

Arese puhul on tegemist mooduldiivaniga ning e-poes on välja toodud piiratud valik. Rohkemate valikute saamiseks palume kirjutada : info@nurgadiivan.ee

Erinevad moodulid ja valik on näha ka piltide all.

Nurga poolust valides lähtuda kinnise nurga (käetoega pool) asukohast eestvaates.


Tutvu kangavalikutega ka järgnevate linkide abil! Hind on arvestatud RAV G1 kangaga. Kui valite kallima grupi kanga: G2; G3; G4, siis ei arvestata hinda automaatselt kallimaks, vaid see kajastub arvel, mis teile saadetakse.

    RAV G1
     RAV G2
     RAV G3
     RAV G4


Diivani mõõdud
Laius 407cm Nurgaosa ja lahtise osa vaheline istumislaius 225cm
Ettetulev osa (nurga pikkus) 204cm (lahtise nurgaosa sügavus) 258 cm (AR-M käetoega nurgaosa )
Sügavus 92cm
istme kõrgus 48cm
Istumissügavus 56cm
Diivani kõrgus 88cm (A-low seljapadi on täidetud silikoniseeritud fiiberkiu ja porolooni seguga, kõrgus 45cm) NB! Tellida saab ka 90cm kõrgust seljatoepatja, kus on kasutatud porolooni. Üldkõrgus sel juhul 93cm
Valmistatud
Valmistatud Eestis