Tellimistingimused

E-POE TELLIMISTINGIMUSED

1. TELLIMISTINGIMUSED

1.1. Käesolevad tellimistingimused (edaspidi „Tingimused“) kehtivad müügilepingutele (edaspidi „Leping“), mis sõlmitakse tellimuse alusel internetis aadressil www.nurgadiivan.ee asuvast MK mööbel OÜ internetipoest kaupa telliva isiku (edaspidi „Klient“) ning MK mööbel OÜ (edaspidi „Nurgadiivan.ee“) vahel.
1.2. Tellimusi saavad esitada üksnes isikud, kes on 18-aastased või vanemad , kes ei ole eestkoste all, ning kes omavad Eestis püsivat elukohta.
1.3. Nurgadiivanil on õigus Tingimusi ühepoolselt igal ajal muuta. Muudetud Tingimused kehtivad üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast Tingimuste muutmist, kui Lepingus ei ole sätestatud teisiti.

2. KAUBA HIND JA POSTIKULU

 2.1. Nurgadiivani e-poes toodud kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu. Nurgadiivan jätab endale õiguse korrigeerida hindu seoses maksude või valuutakursside järsu muutusega.
2.2. Allahindlused kehtivad Nurgadiivani e-poes kindlaks määratud perioodil ning kuni kaupa jätkub. 
2.3. Kauba hinnale lisandub ühekordne saatekulu (vastavalt hinnakirjale), mis sisaldab käibemaksu. Kui klient valib kauba tarneviisiks „Tulen ise järgi“ ei lisandu transpordi tasu.

2.4. E-poes saab maksta valitud kauba eest arve alusel. Ostu järgselt saadetakse kliendi kontaktaadressile tellitud toote eest arve.

2.5. Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. Nurgadiivanil on õigus e-poe vahendusel lepingust taganeda, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

3. OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Valige välja Teile sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Tellimust saab vormistada külalisena (ühekordne ost, kus andmed salvestatakse ainult üheks ostuks) kui ka püsikliendina. Tellitav kogus on vaikimisi 1. Ostukorvis saate tellitavate toodete kogust muuta, märkides sinna numbriliselt vastav kogus. Toodet saab eemaldada ostukorvist punase X abil. Seejärel vajutage nuppu VORMISTA TELLIMUS. Kui olete täitnud kontaktandmete ankeedi, siis klikkige nupule JÄTKA. Edasi valige endale sobiv transpordi viis ja vajadusel jätke kommentaar. Viimase sammuna tuleb kinnitada enda tellimus, kontrollida üle valitud toode ja muu info. Seejärel saabub Teile tellitud toote eest arve, mille alusel teete pangaülekande vastavalt arvel märgitud andmetele.

3.2. Tellimus jõustub ja toote tarneaeg algab alates hetkest kui olete kauba eest tasunud. Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse tegemisest, tellimus tühistatakse.

3.3. Nädalavahetusel tehtud tellimusi käsitleme esmaspäeval.

4. KAUBA KOHALETOIMETAMINE

4.1. Kliendil on võimalik e-poest  tellitud kaup kätte saada järgmistel viisidel:

Üle Eesti transport: Lõplik hind kooskõlastatkse enne tellimuse kinnitamist. Kaup toimetatakse maja välisukseni, ei sisalda hoonesisest logistikat (kui ei ole kokkulepitud eelnevalt teisiti)

Kaup väljastatakse e-poe keskonnas välja prinditava arve ning isikut tõendava dokumendi alusel. Kui kaubale tuleb järgi kolmas isik keda pole tellimusel märgitud, palume sellest teavitada kas meilitsi: mk.moobel@gmail.com või telefonil +372 56 96 3320.

5. KAUBA TAGASTAMINE

5.1. Kliendil on õigus sidevahendi abil sõlmitud Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest. Juhul, kui kaup saadetakse mitme pakiga, on Kliendil õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates viimase paki kättesaamisest.

5.2.Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud ega kasutatud.

5.4. Kauba peab klient müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

5.5. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud arvestades tarbija isiklike vajadusi või mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt.

Kauba tagastamiseks saatke e-kiri aadressile info@mooblikeskus.ee. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve number, kuhu raha tagastada. Kauba eest tasutud summa (va. transport) tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 10 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani.

6. NURGADIIVANI TAGANEMISÕIGUS

6.1.Nurgadiivanil on õigus Kliendiga sõlmitud Lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, muu hulgas kaubavarude lõppemise tõttu. Nurgadiivan.ee informeerib Klienti Lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni, e-posti või posti teel. Juhul, kui Sa oled tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab nurgadiivan.ee ostuhinna hiljemalt 14 päeva jooksul.

7. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

7.1. E-poes sõlmitavale lepingule kehtivad kõik tavalepingule kehtivad nõuded.

7.2. E-poes ostetud kauba puhul on müüja kohustus vastutada asjal ilmnenud lepingutingimustele mittevastavuse eest kahe aasta jooksul alates toote üleandmisest kliendile.

7.3. Toote puuduse ilmnemise korral tuleb saata vastavasisuline kiri info@nurgadiivan.ee 

ning kirjeldada avastatud puudust, võimalusel lisada pilt. Kirjas tuleb ära märkida tarbija kontaktandmed. Müüja võtab kliendiga ühendust 14 päeva jooksul, et leppida kokku edasine tegevus.

8. MUUD TINGIMUSED

8.1. Kõiki nurgadiivan.ee veebilehe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Ettevõte kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimusega seotud küsimuste korral. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist ettevõtte andmebaasist.

8.2. Tellitav mööbel on alati vajalik kliendil ise monteerida, kuna saabub detailidena.

Nurgadiivan jätab endale õiguse korrigeerida trükivigade ja muude vigade tõttu e-poodi sattunud väärinfot. 
8.3. Arvutikuvaritest tulenevatel põhjustel võivad e-poes toodud värvid pisut tegelikust erineda.

8.4. Nurgadiivani e-poes olevad hinnad võivad erineda jaekaupluste omadest.

8.5. Nurgadiivan jätab endale õiguse korrigeerida trükivigade ja muude vigade tõttu e-poodi sattunud väärinfot.